טווח מחירים עבור טיפולי רכב

טווח המחירים לטיפול 45,000 ק"מ (או שלוש שנים) לדייהו נובירה 1998
400 ₪ - 650 ₪
זירת המסחר לחלקי חילוף לרכב - גלגלים

מצ"ב דוגמא למס' הצעות אמת עבור בקשות של צרכנים פרטיים כפי שהתקבלו ב"גלגלים"
סוג השירות
מוסך מבאר שבע
מוסך מבאר שבע
נהוג להבחין בין שני סוגי שמן מנוע מרכזיים: שמן סינטטי מלא וחצי סינטטי:
שמן מנוע סינטטי מלא - השמן הסינטטי המלא הוא שמן שמיוצר בטכנולוגיה חדישה, עמיד יותר מהתחמצנות, שינויים בטמפרטורה ולחץ, הנוצר במנוע כאשר הוא עובד. המספרים המופיעים על מיכל השמן מעידים על צמיגותו. שמן מנוע חצי סינטטי - נוצר מערבוב שמן סינטטי ושמן מינרלי. השילוב מאפשר ליהנות מהמחיר, הזול יחסית, של השמן המינרלי וביצועים משופרים של השמן הסינטטי, היקר יותר. מומלץ להשתמש בשמן איכותי, המגן על מרכיבי המנוע, ובכל מקרה יש לבדוק את הוראות היצרן, כפי שמופיעות בספר הרכב.
החלפת שמן מנוע
סינטטי מלא
סינטטי מלא
מסנן שמן
תפקידו לסנן את החלקיקים והמשקעים מהשמן, והוא מהווה חוצץ בין חלקיקי זיהום אפשריים למנוע ולראש המנוע. מומלץ להחליף בחלף איכותי, כיוון והשימוש במסנן שאינו איכותי עלול לפגוע באיכות הסינון ואף לגרום לנזק של אלפי שקלים. יש לבדוק את הוראות היצרן.
מסנן שמן
תחליפי
מקורי
מסנן אוויר
תפקידו לסנן את הלכלוך מאבק ולכלוך הקיימים באוויר, בטרם כניסתם אל תוך מערכת ההצתה של המנוע, ולהגן על המנוע. יש לבדוק את הוראות היצרן.
מסנן אוויר
תחליפי
מקורי
בדיקת בלמים
בדיקה כוללת של מערכת הבלמים: בלם העזר, חיבורים, בלם השירות, דוושת הבלימה, נזילות, מצב רפידות, צלחות הבלמים ועוד. קיימת חשיבות רבה לבדיקה ולהחלפת הבלמים, במידת הצורך.
בדיקת בלמים


מצתים
המצתים אחראים על השלב ההתחלתי של הנסיעה - ההנעה. תפקידו של המצת הוא ליצור ניצוץ שיהיה מסוגל להצית את תערובת הדלק והאוויר שבצילינדר. יצרן הרכב מגדיר באילו סוגי מצתים יש להשתמש ומתי צריך להחליפם.
ההבדל בין מצתים מקוריים ותחליפיים טמון באורך חייהם והחלפתם (כגון מספר הק"מ שהרכב עובר עד החלפתם הבאה). תדירות החלפת המצתים משתנה ותלויה ע"פ סוג הרכב, ונקבעת לפי הוראות היצרן.
מצתים
מקורי
מסנן אוויר למזגן
תפקידו לאפשר זרימת אוויר טובה ונקייה יותר של האוויר מכיוון המדחס לתוך הרכב. יש לבדוק את הוראות היצרן.
מסנן אוויר למזגן
תחליפי
שמן גיר
תפקידו לשמן את החלקים הפנימיים של הגיר, להפחית את החיכוך ולווסת את הטמפרטורה בתיבת ההילוכים המתחממת בעת פעולתה. קיים הבדל בין שמן גיר ידני ואוטומטי. סוג השמן שנדרש ותדירות החלפתו תלויים בהוראות היצרן.
שמן גיר

נוזל בלמים לאיכות נוזל הבלמים השפעה רבה על אופי הבלימה ובטיחות הרכב. לנוזל תכונות היגרוסקופיות (יכולת לספוח מים), השואפות להחדיר מים למערכת ההידראולית דרך הלחות שבאוויר. המשמעות היא: חלודה בצנרת ופגיעה במערכת הבלמים ובביצועיה. לאיכות נוזל הבלמים השפעה רבה על אופי הבלימה ובטיחות הרכב. יש לבדוק את הוראות היצרן.
נוזל בלמים

נוזל קירור החלפתו נחוצה לשמירת תקינותה של מערכת הצינון. מומלץ להשתמש בנוזל המונע חלודה, מונע קיפאון, משמן ושומר על חלקי המערכת. יש לבדוק את הוראות היצרן.
נוזל קירור

איסוף והשבת הרכב ללקוח
שטיפת רכב
סה"כ בש"ח כולל מע"מ 400 ₪ 650 ₪
שלח בקשה מעוניין לקבל הצעת מחיר לטיפול לרכבך?